...::::DİRLİKREKLAM::::...

1998 yılından beri ‘‘HİZMET VE FİKİR FABRİKASI ’’ olarak faliyet gösteren  Dirlik Reklam ;

müşterilerinin istek ve beklentilerine yönelik, sıradışı projelerle; reklam,elektronik ve inşaat alanlarında çözümler sunmaktadır.
   Entellektüel birikimimiz, çalışma prensiplerimiz ve fiyat politikamız farklı olmamızın en önemli göstergesidir. Ulusal ve uluslararası alanda yer aldığımız projelerde ayrım göstermeksizin hizmet verdiğimiz sektörde öncü olma misyonu ile yola çıkan genç,dinamik ve profesyonel ekibimizin temel amacı iş ortaklarımızın elde edeceği faydaları en yüksek noktaya çıkarmak ve güvenlerini kazanmaktır.
   Doğru yerde, doğru zamanda ve doğru insanlarla çalışarak, konulara en uygun projeleri üretiyor ve uyguluyoruz.
   Çözümlerimiz sayesinde, birlikte çalıştığımız firmaların en az maliyetle, en  kısa sürede ve en başarılı şekilde kendi sektörlerindeki yükselişlerini bizimle birlikte paylaşmalarını amaç ediniyoruz.
Saygılarımızla
Dirlik Reklam Dursun Çevik

...::::DİRLİKREKLAM::::...

  • Misyon: Firmamızda bireysel yaratıcılığın, ekip çalışması ile bütünleştiği sinerjik bir yapı ile, bizi rakiplerimizden üstün kılan farklılıklarımızı koruyarak,tüm ürünlerde kendi projelendirmesini yaparak, ürün ve hizmet kalitemizi tüketicilerimizin, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun şekilde sürekli iyileştirmektir.

Vizyonumuz:

Kurumsallaşmış, profesyonel, yenilikçi, Avrupa Birliği’ne uyumlu üretim, sınırsız müşteri memnuniyeti, markalaşarak sektörde öncü olarak yerini almak.